AUTOBUSOVÁ DOPRAVA

Transport4 you Bus, to je nejlepvější možná nabídka autobusové přepravy na Liberecku. Jsme ideálním řešením pro školky, školy, firmy, sportovní kluby, turistické a jiné skupiny z Liberce a okolí. Levně pronajmeme na potřebnou dobu autobus s profesionálním a zkušeným řidičem. Nabídneme Vám autobus z našeho rozsáhlého vozového parku tak, aby co nejlépe odpovídal Vašim potřebám.

Postaráme se o dopravu na zajímavá místa, na školení, za zábavou. V zimě Vám zařídíme cestu do Alp na lyže, v létě třeba do Řecka k moři. Vyberte si ze široké nabídky našich poznávacích zájezdů.

Neutrácejte peníze za provize předraženým cestovkám, volejte přímo nám. Jelikož potřeby každého zákazníka jsou různé (vozidlem, vzdáleností, délkou pobytu atd.) se každá kalkulace počítá individuálně. Pro zjištění Vaší ceny se obraťtě na jeden z našich kontaktů uvedenách na našich stránkách. Obratem Vám co nejrychleji sdělíme Vaši kalkulaci.

Disponujeme vozidly:

Mikrobusy pro 8 osob
Minibusy pro 20 osob
Autobusy pro 45 a více osob

Pro Vaše potřeby nabízíme pronájem:

Volkswagen LT-46 s klimatizací, nezávislém topení, dvojitými izolačně zatmavenými okny, polohovatelnými sedačkami a obsaditelností 20+1 osoba

MB Sprinter – s obsaditelnosti 20+1 osoba

MB Vario – s obsaditelností 29+1 osoba

No comments Yet.

Zanechte odpověď