o nás

Profesionální liberecká společnost provozující vnitrostátní a mezinárodní autodopravu, a to jak nákladní, tak osobní. Náš vozový park umožňuje provozovat vetšinu různých druhů autodopravy. V návaznosti na dopravu zajišťujeme i montáže dovezeného zboží, údržbu Vaší infrastruktury a spoustu dalších doplňkových služeb.

 

 

 

KNOW-HOW

ZKUŠENOSTI

V oblasti osobní a nákladní dopravy působíme již přes deset let. Během těchto let jsme získali velmi cenné originální know-how, díky kterému vynikáme maximální flexibilitou, spolehlivostí a profesionálním přístupem k zákazníkům. Náš tým Vám poskytne skutečné širokou škálu služeb ušitých na míru dle Vašich potřeb. Samozřejmostí jsou věrnostní bonusy a výhodné balíčky.

 

NAŠE PŮSOBNOST

Poskytujeme přepravu nákladu po České republice i do zahraničí, včetně možnosti expresní přepravy. V oblasti osobní dopravy nabízíme jak běžnou přepravu osob, tak hromadnou (mikrobusy, autobusy) i nadstandartní (limuzíny, luxusní automobily). K dopravě běžně poskytujeme i další návazné služby jako výnosy a montáže dovezeného zboží, sekání trávy a odklízení sněhu. Náš vozový park umíme přizpůsobit pro velké akce, jak jsou svatby, party nights, večírky, promo akce apod. přesně tak, jak si budete přát.