SVATBY A PRONÁJEM LIMUZÍNY

Budete se vdávat, ženit nebo snad registrovat? Svatba je nádherná událost, kterou si každý
člověk pamatuje do konce života. Proto by neměla chybět její oblíbená součást, a to příjezd nevěsty a ženicha v luxusním vozidle. Takový příjezd se postará o dokonalou atmosféru, příjemně překvapí zúčastnění a hlavně zanechá úžasné vzpomínky. Rádi Vám k této příležitosti proto nabídneme náš vozový park pořízená a připravená právě pro tyto příležitosti. Nevěstu odvezeme dlouho limuzínou značky Lincoln v bílé barvě, ženicha buď taktéž v limuzíně, nebo v jiném luxusním vozidle. Z obřadu pojedou nevěsta i ženich společně v prostorné dlouhé limuzíně Lincoln Town Car o dálce 8,6m až pro 8 osob s maximálním komfortem (TV, DVD, Bar, klimatizace, kožené sedačky, elektricky ovládané střešní okno atd.) V baru Vás čeká vychlazené šampaňské a několik nealko nápojů podle vašeho výběru. Výběr vozidel záleží také jen na Vás, stačí si vybrat v našem katalogu. Spolu s vozidly samozřejmě obstaráme i vyškolené řidiče.

API_2721Všichni naši řidiči jsou profesionálové s mnohaletou praxí, kteří perfektně znají Liberec a okolí a zajistí tak bezpečnou a plynulou jízdu. Samozřejmostí je reprezentativní vystupování, odpovídající společenský oblek a znalost zákonitosti jízdy ve svatební koloně. Všichni řidiči také hovoří anglicky a německy, popřípadě i dalšími světovými jazyky dle Vašeho přání.

K Vaší svatbě Vám navíc exklusivně nabízíme profesionálního fotografa – kameramana z našich řad, který s Vámi bude po celou dobu obřadu a pokud si to budete přít, tak i na hostině. Náš fotograf se postará o zvěčnění Vašich neopakovatelných zážitků.

V Liberci je přistavení vozidla zdarma. Do jiných měst se cena kalkuluje se zákazníkem individuálně, samozřejmě s nejvyšším ohledem na spokojenost a přání zákazníka.

Základní cena Liberec 5000,- ostatní místa dle dohody.

V ceně pronájmu vozu je zahrnuto:

– 3 hodiny, v každé hodině 30km zdarma

– základní výzdobu vozu necháme na Vás. Důvod je ten, že každý si svoje svatební vozidlo zdobí dle svého vkusu a je třeba se předem domluvit.

– odvoz z místa určení do místa konání obřadu

– odvoz z místa konání obřadu na místo hostiny.

Případně na jiné místo dle dohody tak, aby nebyl překročen počet km a celková doba pronájmu.

 

No comments Yet.

Zanechte odpověď